Marcin Dębowicz

Miejsce nr 6  |  Okręg nr 2

Nazywam się Marcin Dębowicz. Mam 37 lat, żonę i dwoje dzieci. Od 12 lat mieszkam w Zębicach skąd pochodzi moja żona. Zawodowo pracuję w jednej z siechnickich firm logistycznych na stanowisku Kierownika Magazynu.

Od dawna jestem związany ze społeczną działalnością sportową, w której realizuję swoją pasję – pracę z dziećmi i młodzieżą. Obecnie jestem trenerem piłki nożnej oraz pełnię obowiązki Dyrektora Sportowego w Klubie Sportowym MKS Siechnice. Współorganizuję letnie i zimowe obozy dla młodych sportowców oraz wyjazdy na ważne imprezy sportowe. Kilkakrotnie już razem z dziećmi z naszej gminy oraz ich rodzicami kibicowaliśmy na Stadionie Narodowym podczas meczy Reprezentacji Polski.

Mój program

Postanowiłem ubiegać się o mandat radnego, aby ułatwić dzieciom z terenów wiejskich realizację ich pasji i rozwijanie zainteresowań. Moim celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży z naszej gminy całorocznego zorganizowanego aktywnego wypoczynku.

Chciałbym również skupić się na modernizacji placów zabaw, świetlic wiejskich, na rozbudowie terenów wokół obiektów sportowych oraz organizacji zajęć dla mieszkańców w każdym wieku.

Jestem osobą mocno angażującą się w każdy projekt, w którym biorę udział. Nigdy nie spoczywam na laurach. Jestem osobą cierpliwą, bezinteresowną i odpowiedzialną. Wierzę, że uda mi się zrealizować wszystkie założone cele. Swoją pracą i zaangażowaniem spłacę kredyt zaufania, który otrzymam od swoich Wyborców.